4D BUILD 3D Puzzle Harry Potter: Bradavický Expres 181 dílků
Kód: 159583
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Poskládejte 3D puzzle z čarovného světa Harryho Pottera. ke skládání nepotřebujete nůžky ani lepidlo vyrobeno z polystyrenové pěny potažené papírem ideální dárek pro všechny fanoušky Rozměr složeného puzzle cca 74,7 x 16,5 x 13,8 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 681147013247 |
| Počet dílků: | 181 |
| Rozměry krabice (balení): | 41,5 x 27 x 22 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 74,7 x 16,5 x 13,8 cm |
| Materiál: | Papír s pěnovým jádrem |
| Věk: | od 12 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
