4D BUILD 3D Puzzle Marvel: Black Panter 82 dílků
Kód: 159616
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Poskládejte 3D puzzle ze světa superhrdinů Marvel. ke skládání nepotřebujete nůžky ani lepidlo vyrobeno z polystyrenové pěny potažené papírem ideální dárek pro všechny fanoušky Rozměr složeného puzzle cca 16 x 16 x 23 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 681147013469 |
| Počet dílků: | 82 |
| Rozměry krabice (balení): | 41,5 x 23 x 15,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16 x 16 x 23 cm |
| Materiál: | Papír s pěnovým jádrem |
| Věk: | od 12 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
