ART PUZZLE Dřevěné puzzle Dinosauři na rybách 16 dílků
Kód: 149202
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Jednotlivé dílky jsou vyraženy z pružného afrického dřeva - tenké dřevěné překližky. Rozměr složeného puzzle cca 16 x 24 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8682450148574 |
| Počet dílků: | 16 |
| Rozměry krabice (balení): | 27 x 18,5 x 6,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16 x 24 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
