ART PUZZLE Puzzle Aladin a kouzelná lampa 2x100 dílků
Kód: 162837
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 34 x 24 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 8682450146426 |
| Počet dílků: | 2 x 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 22,5 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 34 x 24 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
