ART PUZZLE Puzzle Babiččino štěstí 200 dílků
Kód: 144838
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 34 x 48 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 8682450146785 |
| Počet dílků: | 200 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 22,5 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 34 x 48 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 7 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
