ART PUZZLE Puzzle Pandí koupání 50 dílků
Kód: 165480
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 48 x 34 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 8682450143265 |
| Počet dílků: | 50 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 22,5 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 48 x 34 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
