ART PUZZLE Puzzle Santa Claus 260 dílků
Kód: 151079
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Výrobce ART PUZZLE poskytuje službu zaslání chybějícího dílku. Službu je možné využít za předpokladu, že motiv je stále v nabídce výrobce a je doloženo číslo výrobní šarže (uvedeno uvnitř krabice). Rozměr složeného puzzle cca 34 x 48 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8682450140349 |
| Počet dílků: | 260 |
| Rozměry krabice (balení): | 26,5 x 19 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 34 x 48 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Mark Fredrickson |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
