ART PUZZLE Puzzle Zámecké víly 48 dílků
Kód: 162811
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské deskové puzzle (dílky se skládají přímo na přiloženou podložku s rámečkem). Rozměr složeného puzzle cca 34 x 24 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 8682450149168 |
| Počet dílků: | 48 |
| Rozměry krabice (balení): | 37 x 29 x 0,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 34 x 24 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | 3-5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
