BLUEBIRD Puzzle Roztomilé opice 300 dílků
Kód: 166309
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 34,2 x 47,8 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 3663384909498 |
| Počet dílků: | 300 |
| Rozměry krabice (balení): | 33,5 x 23,5 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 34,2 x 47,8 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 9 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
