CASTORLAND Puzzle Čas na čaj 500 dílků
Kód: 117388
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 47 x 33 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle 500 dílků |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 5904438052356 |
| Počet dílků: | 500 |
| Rozměry krabice (balení): | 32,5 x 24 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 47 x 33 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 9 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
