CASTORLAND Puzzle Červená Karkulka 120 dílků
Kód: 117303
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle pro děti s většími dílky. Rozměr složeného puzzle cca 32 x 23 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 5904438013227 |
| Počet dílků: | 120 |
| Rozměry krabice (balení): | 24,5 x 17,5 x 3,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 32 x 23 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
