CASTORLAND Puzzle Noemova archa 60 dílků
Kód: 124941
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Veselé puzzle pro děti, velikost dílku 3,5 cm. Doporučeno pro děti od 5 let. Rozměr složeného puzzle cca 32 x 23 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 5904438066186 |
| Počet dílků: | 60 |
| Rozměry krabice (balení): | 24,5 x 17,5 x 3,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 32 x 23 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
