CASTORLAND Puzzle Noemova archa MAXI 20 dílků
Kód: 9817
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Spousta krásných zvířátek se vydává na dobrodružnou plavbu. Dokážeš je všechny vyjmenovat? Podlahové dětské MAXI puzzle s tvarovaným okrajem. Puzzle se nazývá podlahové, protože se vzhledem k větším rozměrům nejčastěji skládá na zemi. Rozměr složeného puzzle cca 59 x 40 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| EAN: | 5904438002245 |
| Počet dílků: | 20 |
| Rozměry krabice (balení): | 33 x 23 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 59 x 40 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
