CASTORLAND Puzzle Tropický podvodní svět 200 dílků
Kód: 129908
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Doporučeno pro děti od 7 let. Rozměr složeného puzzle cca 40 x 29 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 5904438222094 |
| Počet dílků: | 200 |
| Rozměry krabice (balení): | 33 x 23 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 40 x 29 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 7 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
