CASTORLAND Puzzle Veselý bagr MAXI 12 dílků
Kód: 9842
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Extra velké konturové (obrysové) puzzle s roztomilým obrázkem pro malé děti. Doporučeno pro děti od 3 let. Rozměr složeného puzzle cca 44 x 33 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 5904438120024 |
| Počet dílků: | 12 |
| Rozměry krabice (balení): | 33 x 23 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 44 x 33 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
