CASTORLAND Puzzle Zvířecí maminky s mláďaty 4v1 (8,12,15,20 dílků)
Kód: 130869
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Čtyři progresivní puzzle pro malé děti s různou obtížností - 8 dílků, 12 dílků, 15 dílků a 20 dílků. Rozměr složeného puzzle cca 29 x 19,7 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 5904438041053 |
| Počet dílků: | 8 + 12 + 15 + 20 |
| Rozměry krabice (balení): | 35 x 24 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 29 x 19,7 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
