CHRONICLE BOOKS Mini Puzzle LEGO® Mystery Minifigurka (Blue Edition) 126 dílků
Kód: 150293
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Obrázky puzzle obsahují 6 oblíbených minifigurek fanoušků (dívka s květináčem, chlapík s hot dogem, dívka s jednorožcem a chlapík ve žraločím obleku) a 2 další záhadné minifigurky, které nejsou na obalu odhaleny! Nasbírej je všechny. Použij nápovědu na obalu a na samotných dílcích skládačky, abys zjistil, jaký obrázek skládáš. Toto puzzle je ideální pro fanoušky sběratelství "naslepo". Oficiálně licencovaný LEGO® produkt, ekologické balení - puzzle je dodáváno bez vnějšího přebalu a zcela bez plastových obalů. Vyřešili jste záhadu? Předejte puzzle kamarádovi, ať si skládání vyzkouší! Nebo si kupte puzzle dvě a závoděte, kdo složí záhadný obrázek jako první. Nikdo neví, který ze 6 různých obrázků je v krabičce. Rozměr složeného puzzle cca 15,3 x 23 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 9781797214399 |
| Počet dílků: | 126 |
| Rozměry krabice (balení): | 12,7 x 9,5 x 3,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 15,3 x 23 cm |
| Materiál: | Papír FSC |
| Autor: | Sara Schneider |
| Věk: | od 7 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
