CHRONICLE BOOKS Puzzle Vánoční Lego stromeček 4x100 dílků
Kód: 162048
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Balení obsahuje čtyři samostatná puzzle o stejném rozměru a stejném počtu dílků. Všechny čtyři poskládané puzzle lze spojit dohromady a vytvořit puzzle s motivem Lego vánočního stromečku. Vlastnosti: Oficiálně licencovaný LEGO® produkt, skládat může společně celá rodina a obrázky spojit dohromady (celkový rozměr 76,8 x 21,1cm) , zadní strana jednotlivých motivů má rozdílný design pro snazší třídění dílků, ekologické balení - puzzle je dodáváno bez vnějšího přebalu a bez plastových obalů, uvnitř krabičky je samostatná předloha na skládání (54,5 x 18,5cm) . Rozměr složeného puzzle cca 19,2 x 21,1 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 9781797232805 |
| Počet dílků: | 4 x 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 29 x 19,5 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 19,2 x 21,1 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 7 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
