CLASSIC WORLD Dřevěné puzzle Povolání 4v1 (6,9,12 a 16 dílků)
Kód: 130424
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dřevěné puzzle s motivem povolání (policista, hasič, lékař, učitelka). Skládáním puzzle si děti procvičují své pozorovací schopnosti, trpělivost a jemnou motoriku. Balení obsahuje 4 odlišné puzzle motivy s různým počtem dílků (6,9,12 a 16). Baleno v kartonové krabičce. Vhodné pro děti od 18 měsíců. Rozměr složeného puzzle cca 20 x 20 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| EAN: | 6927049054501 |
| Počet dílků: | 6,9,12 a 16 dílků |
| Rozměry krabice (balení): | 22 x 22 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 20 x 20 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Věk: | od 18 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
