CLEMENTONI Brilliant puzzle Hudební skupina 104 dílků
Kód: 139556
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské puzzle ze série Brilliant září jako drahokam. CLEMENTONI Brilliant puzzle je pokryto speciální lesklou vrstvou s diamantovým efektem, která zaručuje krásný a zářivý vzhled. Puzzle SuperColor Collection - edice navržená speciálně pro děti, pomáhá jim rozvíjet manuální zručnost a schopnost pozorování. Kvalita materiálů a exkluzivní technika tisku zaručují trvale krásné, živé a zářivé barvy. Rozměr složeného puzzle cca 33,5 x 23,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8005125201778 |
| Počet dílků: | 104 |
| Rozměry krabice (balení): | 35 x 25 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 33,5 x 23,5 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
