CLEMENTONI Oboustranné puzzle Zafari: V džungli 104 dílků
Kód: 139583
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Poskládej obrázek a pusť se do kreslení! Oboustranné puzzle, které navíc můžete i vybarvit Z jedné strany klasicky motiv ke složení, ze strany druhé si motiv můžete sami dle vlastní fantazie vymalovat Skládání puzzle pomáhá dětem rozvíjet manuální zručnost a schopnost pozorování Kvalita materiálů a exkluzivní technika tisku zaručují trvale krásné, živé a zářivé barvy Součástí balení jsou i 3 fixy Rozměr složeného puzzle cca 33,5 x 23,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.71 kg |
| EAN: | 8005125257010 |
| Počet dílků: | 104 |
| Rozměry krabice (balení): | 35 x 25 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 33,5 x 23,5 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
