CLEMENTONI Obří podlahové puzzle Myšák Gigio 40 dílků
Kód: 146690
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské podlahové MAXI puzzle s opravdu velkými dílky. Puzzle SuperColor Collection - edice navržená speciálně pro děti, pomáhá jim rozvíjet manuální zručnost a schopnost pozorování. Kvalita materiálů a exkluzivní technika tisku zaručují trvale krásné, živé a zářivé barvy. Rozměr složeného puzzle cca 100 x 70 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.42 kg |
| EAN: | 8005125254675 |
| Počet dílků: | 40 |
| Rozměry krabice (balení): | 45,1 x 31,1 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 100 x 70 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
