CLEMENTONI Peace puzzle: Konejšivé kapky deště 500 dílků
Kód: 159501
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Skládání jako meditace. Uvolněte se, dýchejte, relaxujte... a skládejte. Řada Peace Puzzle od Clementoni nabízí dvojnásobný relax. Kombinuje totiž skládání puzzle a poslech hudby navozující pocit klidu a míru. Pečlivě vybrané obrázky překrásné přírody vyvedené v decentních barvách v kombinaci s příjemnou hudbou blahodárně působí na naše smysly. Puzzle obsahuje odkaz na originální playlist Spotify s relaxační hudbou a zvuky, vytvořený speciálně pro Clementoni Peace Puzzle. Rozměr složeného puzzle cca 49 x 36 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8005125355280 |
| Počet dílků: | 500 |
| Rozměry krabice (balení): | 18,2 x 16 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 49 x 36 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 10 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
