CLEMENTONI Play For Future Puzzle DC Super Friends MAXI 24 dílků
Kód: 142703
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské puzzle patří do ekologického programu CLEMENTONI Play for Future , který byl vytvořen s cílem sdělit dětem důležitost udržitelnosti a ochrany životního prostředí. vyrobeno ze 100% recyklovaného papíru biologicky odbouratelná laminace netoxické materiály vysoká kvalita po dosloužení opět 100% recyklovatelné velké dílky jsou pro malé dětské ručičky snadno uchopitelné skládání pomáhá rozvíjet manuální zručnost, koordinaci i schopnost pozorování Rozměr složeného puzzle cca 62 x 42 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 8005125242191 |
| Počet dílků: | 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 33 x 24 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 62 x 42 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
