CLEMENTONI Puzzle Ariel 3x48 dílků
Kód: 161663
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Navrženo speciálně pro děti, puzzle pomáhá rozvíjet manuální zručnost a schopnost pozorování. Kvalita materiálů a exkluzivní technika tisku zaručují trvale krásné, živé a zářivé barvy. Balení obsahuje sadu tří puzzle se stejným počtem dílků a stejným rozměrem. Rozměr složeného puzzle cca 21 x 20,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle pro děti do 50 dílků |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 8005125253241 |
| Počet dílků: | 3 x 48 |
| Rozměry krabice (balení): | 29 x 20 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 21 x 20,5 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
