CLEMENTONI Puzzle Barbie 10v1
Kód: 158247
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Krabice plná zábavy ukrývá hned několik dětských puzzle různé velikosti od 18 do 60 dílků. 10 puzzle v jednom balení různá obtížnost - počet dílků i jejich velikost (3 x 18 dílků, 4 x 30 dílků, 2 x 48 dílků, 1 x 60 dílků) oblíbená Barbie s kamarádkami rozvoj trpělivosti, motoriky i představivosti exkluzivní technika tisku Clementoni SuperColor zaručují trvale krásné a zářivé barvy ideální jako dárek Rozměr složeného puzzle cca 60 x 20 cm, 30 x 30 cm, 20 x 17 cm, 20 x 12 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 8005125202829 |
| Počet dílků: | 3x18, 4x30, 2x48, 1x60 |
| Rozměry krabice (balení): | 37 x 28,1 x 5,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 60 x 20 cm, 30 x 30 cm, 20 x 17 cm, 20 x 12 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
