CLEMENTONI Puzzle Bluey 4v1 (12+16+20+24 dílků)
Kód: 158318
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Progresivní puzzle s různou obtížností - 4 puzzle s 12 - 24 dílky, s vyšším počtem dílků se zmenšuje jejich velikost. Puzzle SuperColor Collection - edice navržená speciálně pro děti, pomáhá jim rozvíjet manuální zručnost a schopnost pozorování. Kvalita materiálů a exkluzivní technika tisku zaručují trvale krásné, živé a zářivé barvy. Rozměr složeného puzzle cca 19 x 14 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8005125215300 |
| Počet dílků: | 12 + 16 + 20 + 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 29 x 19,5 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 19 x 14 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
