CLEMENTONI Puzzle Disney pohádky: 101 dalmatinů a Aristokočky 2x60 dílků
Kód: 171740
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 27 x 18,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8005125248360 |
| Počet dílků: | 60 + 60 |
| Rozměry krabice (balení): | 29 x 20 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 27 x 18,5 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Disney |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
