CLEMENTONI Puzzle Disney Princezny: Kráska a zvíře 500 dílků
Kód: 171561
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Součástí kompaktního balení je předloha skládaného motivu. Rozměr složeného puzzle cca 49 x 36 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle 500 dílků |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8005125351572 |
| Počet dílků: | 500 dílků |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 18 x 6,3 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 49 x 36 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | 7 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
