CLEMENTONI Puzzle Frame Me Up: Rainbow High 60 dílků
Kód: 146716
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle ze speciální edice Frame Me Up , které můžete hned po složení pohodlně zarámovat! Není potřeba dokupovat rámeček na puzzle, protože je součástí balení . Stačí jen pár pohybů a stylový rámeček, který se stane designovým doplňkem každé místnosti, je na světě. Přeložte lepenkový rám v několika jednoduchých krocích a zafixujte puzzle bez lepidla viz.obrázky. Skládání puzzle pomáhá dětem rozvíjet manuální zručnost a schopnost pozorování. Kvalita materiálů a exkluzivní technika tisku zaručují trvale krásné, živé a zářivé barvy. Velikost rámečku: 31 x 31 cm Rozměr složeného puzzle cca 27 x 27 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 8005125388103 |
| Počet dílků: | 60 |
| Rozměry krabice (balení): | 30 x 30 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 27 x 27 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
