CLEMENTONI Puzzle Leo a Tig 3x48 dílků
Kód: 145538
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle z edice SuperColor Collection. Navrženo speciálně pro děti, puzzle pomáhá rozvíjet manuální zručnost a schopnost pozorování. Kvalita materiálů a exkluzivní technika tisku zaručují trvale krásné, živé a zářivé barvy. . Rozměr složeného puzzle cca 32 x 22 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 8005125252701 |
| Počet dílků: | 3 x 48 |
| Rozměry krabice (balení): | 34,3 x 24,5 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 32 x 22 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
