CLEMENTONI Puzzle Lví král 104 dílků
Kód: 169674
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 27 x 38 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8005125250523 |
| Počet dílků: | 104 |
| Rozměry krabice (balení): | 25 x 18 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 27 x 38 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
