CLEMENTONI Puzzle metr Zvířátka 30 dílků
Kód: 131058
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Velký dětský růstový metr s motivem zvířat s měřidlem od 27 do 143 cm. V balení je přibaleno lepidlo pro slepení. Díky velkým dílkům se bude metr dětem dobře skládat a užijí si spoustu zábavy! Tloušťka 3 mm. Vhodné pro děti od 3 let. Rozměr složeného puzzle cca 21 x 118 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.88 kg |
| EAN: | 8005125203291 |
| Počet dílků: | 30 |
| Rozměry krabice (balení): | 40 x 28 x 6,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 21 x 118 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
