CLEMENTONI Puzzle Mickey a závodníci: Závod 15 dílků
Kód: 123906
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské deskové - rámkové puzzle, které se skládá přímo na přiloženou podložku s rámečkem s motivem animovaného seriálu Mickey a závodníci . Puzzle SuperColor Collection - edice navržená speciálně pro děti, pomáhá jim rozvíjet manuální zručnost a schopnost pozorování. Kvalita materiálů a exkluzivní technika tisku zaručují trvale krásné, živé a zářivé barvy. Doporučeno pro děti od 3 let. Rozměr složeného puzzle cca 26 x 18 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8005125222292 |
| Počet dílků: | 15 |
| Rozměry krabice (balení): | 31 x 22,5 x 1 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 26 x 18 cm |
| Materiál: | papír |
| Autor: | Disney |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
