CLEMENTONI Puzzle Monster High: Frankie Stein 150 dílků
Kód: 155544
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle s hlavními postavami seriálu Monster High v originální krabičce ve tvaru rakvičky. Rozměr složeného puzzle cca 48,5 x 33,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8005125281855 |
| Počet dílků: | 150 |
| Rozměry krabice (balení): | 30 x 15 x 5,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 48,5 x 33,5 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 7 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
