CLEMENTONI Puzzle Myšák Gigio MAXI 104 dílků
Kód: 140448
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Myšák Gigio je původně italská loutková postavička ze 60.let minulého století, objevovala se v zábavných programech a dobyla i svět animovaného filmu. Puzzle SuperColor Collection - edice navržená speciálně pro děti, pomáhá jim rozvíjet manuální zručnost a schopnost pozorování. Kvalita materiálů a exkluzivní technika tisku zaručují trvale krásné, živé a zářivé barvy. Rozměr složeného puzzle cca 62 x 42 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 8005125237562 |
| Počet dílků: | 104 |
| Rozměry krabice (balení): | 37 x 28 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 62 x 42 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
