CLEMENTONI Puzzle National Geographics: Oceánská expedice 180 dílků
Kód: 133733
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle SuperColor Collection s motivem oceánských živočichů - edice navržená speciálně pro děti, pomáhá jim rozvíjet manuální zručnost a schopnost pozorování. Kvalita materiálů a exkluzivní technika tisku zaručují trvale krásné, živé a zářivé barvy. Doporučeno pro děti od 7 let. Spojením dvou velkých jmen - výrobce puzzle CLEMENTONI a světoznámé vědecké a vzdělávací společnosti NATIONAL GEOGRAPHIC vznikla kolekce puzzle s úchvatnými snímky přírodního i kulturního bohatství naší planety. Unikátní obrázky zachycující volně žijící zvířata, odvážná dobrodružství i různorodou lidskou kulturu byly pečlivě vybírány z milionů snímků NATIONAL GEOGRAPHIC. Poznámka: Texty na puzzle jsou uvedeny v anglickém jazyce. Rozměr složeného puzzle cca 48,5 x 33,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 8005125292059 |
| Počet dílků: | 180 |
| Rozměry krabice (balení): | 35 x 25 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 48,5 x 33,5 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 7 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
