CLEMENTONI Puzzle Prasátko Peppa MAXI 24 dílků
Kód: 136765
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské puzzle s motivem oblíbeného prasátka Peppy. Vhodné pro děti od 3 let. Rozměr složeného puzzle cca 62 x 42 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 8005125240289 |
| Počet dílků: | 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 40 x 27 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 62 x 42 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
