CLEMENTONI Puzzle s malováním vodou Water Magic: DC Super Friends 15 dílků
Kód: 146684
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Kouzelné dětské puzzle, které se maluje vodou tolikrát, kolikrát chcete? To je Water Magic - kouzlo vody ! Poskládejte puzzle a pak se bavte vybarvováním vodním perem. Obrázek ožije mnoha barvami a pak jako mávnutím kouzelného proutku zase zmizí (po 4-5 minutách). Puzzle Water Magic od Clementoni překvapí děti každým tahem pera na vodu - hra, která nikdy nekončí! Vymyšleno, navrženo a vyvinuto v Itálii. Rozměr složeného puzzle cca 30,5 x 22,4 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8005125222438 |
| Počet dílků: | 15 |
| Rozměry krabice (balení): | 30,5 x 22,5 x 2,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 30,5 x 22,4 cm |
| Materiál: | papír |
| Autor: | DC Comics |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
