CLEMENTONI Puzzle Spiderman MAXI 24 dílků
Kód: 123372
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Poskládejte si dětské MAXI puzzle s motivem seriálu Spiderman. Puzzle s velkými dvanácticentimetrovými dílky. Doporučeno pro děti od 3 let. Puzzle SuperColor Collection - edice navržená speciálně pro děti, pomáhá jim rozvíjet manuální zručnost a schopnost pozorování. Kvalita materiálů a exkluzivní technika tisku zaručují trvale krásné, živé a zářivé barvy. Rozměr složeného puzzle cca 68 x 48 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 8005125244973 |
| Počet dílků: | 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 40 x 27 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 68 x 48 cm |
| Materiál: | papír |
| Autor: | Disney Pixar |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
