CLEMENTONI Puzzle Trulli Tales MAXI 24 dílků
Kód: 131055
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Poskládejte si dětské MAXI puzzle. Puzzle s velkými deseticentimetrovými dílky. Doporučeno pro děti od 3 let. Puzzle SuperColor Collection - edice navržená speciálně pro děti, pomáhá jim rozvíjet manuální zručnost a schopnost pozorování. Kvalita materiálů a exkluzivní technika tisku zaručují trvale krásné, živé a zářivé barvy. Rozměr složeného puzzle cca 62 x 42 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.67 kg |
| EAN: | 8005125285044 |
| Počet dílků: | 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 37 x 28 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 62 x 42 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
