CLEMENTONI Puzzle V hlavě 2, 300 dílků
Kód: 169658
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 33,5 x 48,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 8005125217441 |
| Počet dílků: | 300 |
| Rozměry krabice (balení): | 34,5 x 24,5 x 3,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 33,5 x 48,5 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 9 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
