CLEMENTONI Puzzle Věřím v jednorožce 2x20 dílků
Kód: 124620
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dvě dětská puzzle každé s 20 dílky s motivem oblíbených jednorožců. Dětské puzzle ze série Briliant září jako drahokam. CLEMENTONI Brilliant puzzle je pokryto speciální lesklou vrstvou s diamantovým efektem, která zaručuje krásný a zářivý vzhled. Puzzle SuperColor Collection - edice navržená speciálně pro děti, pomáhá jim rozvíjet manuální zručnost a schopnost pozorování. Kvalita materiálů a exkluzivní technika tisku zaručují trvale krásné, živé a zářivé barvy. Doporučeno pro děti od 3 let. Rozměr složeného puzzle cca 27 x 19 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8005125247547 |
| Počet dílků: | 20 + 20 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 24,5 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 27 x 19 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
