CLEMENTONI Puzzle Winx 104 dílků
Kód: 169682
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 38 x 27 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8005125250851 |
| Počet dílků: | 104 |
| Rozměry krabice (balení): | 25 x 18 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 38 x 27 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
