CLEMENTONI Puzzle Život za polárním kruhem 30 dílků
Kód: 141676
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské deskové - rámkové puzzle, které se skládá přímo na přiloženou podložku s rámečkem. Puzzle SuperColor Collection - edice navržená speciálně pro děti, pomáhá jim rozvíjet manuální zručnost a schopnost pozorování. Kvalita materiálů a exkluzivní technika tisku zaručují trvale krásné, živé a zářivé barvy. Rozměr složeného puzzle cca 33 x 24 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 8005125221103 |
| Počet dílků: | 30 |
| Rozměry krabice (balení): | 38 x 30 x 1 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 33 x 24 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
