CLEMENTONI Soubor her Sonic 4v1
Kód: 160261
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
EDUkit 4v1 - soubor her (puzzle 30 dílků, puzzle 48 dílků, 6 plastových kostek a pexeso). Puzzle je o stejném rozměru 24 x 17 cm, ale s různým počtem dílků, proto se s vyšším počtem dílků zmenšuje jejich velikost. Baleno v kartonové krabici s plastovým uchem pro snadné přenášení. Rozměr složeného puzzle cca 24 x 17 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| EAN: | 8005125183180 |
| Počet dílků: | 30 + 48 |
| Rozměry krabice (balení): | 37 x 26,5 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 24 x 17 cm |
| Materiál: | Papír, plast |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
