COLOR DAY Magnetické puzzle Svět jednorožců 2x20 dílků
Kód: 153700
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Sada dvou magnetických puzzle s obrázky roztomilých jednorožců. Každé puzzle má 20 dílků. Rozměr obrázku je 17 x 17 cm. Dílky jsou magnetické a umisťují se na přiloženou podložku. Rozměr složeného puzzle cca 17 x 17 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 5905258518800 |
| Počet dílků: | 20 |
| Rozměry krabice (balení): | 18 x 18 x 1 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 17 x 17 cm |
| Materiál: | Magnetická fólie |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
