CRAYOLA Vybarvovací puzzle Bluey 12 dílků
Kód: 169321
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Zabavte své malé děti s touto interaktivní puzzle sadou od Crayoly. V tomto setu s motivem Bluey si děti mohou vybarvit a složit puzzle se všemi svými oblíbenými postavičkami z pohádky Bluey. Puzzle jsou oboustranná pro delší hraní – po dokončení lze barvy jednoduše setřít vlhkým hadříkem a vybarvit znovu a znovu. Díky větším dílkům je sada ideální i na cesty, protože se snadno ukládá a nehrozí ztráta malých částí. Představuje skvělý způsob, jak děti motivovat k rozvoji jemné motoriky, zatímco skládání jednotlivých dílků zlepšuje koordinaci ruka-oko. Rozměr složeného puzzle cca 38 x 51 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 071662115555 |
| Počet dílků: | 12 |
| Rozměry krabice (balení): | 23 x 16 x 3 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 38 x 51 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
