CUBICFUN 3D puzzle Gorila 34 dílků
Kód: 155889
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
3D puzzle - stavebnice od CubicFun vyrobená ze speciálního materiálu - asi 3 mm silné pěny potažené laminovaným potištěným papírem. Sestavování 3D puzzle Cubicfun je zábavou pro celou rodinu. Hotové modely mohou být sběratelským a dekorativním doplňkem bytu nebo dětského pokoje. Dílky se k sobě sestavují pomocí návodu bez použití lepidla a nůžek - předražené dílky pouze jednoduše vylomíte z archu. Rozměr složeného puzzle cca 31,5 x 16,5 x 22,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 6944588208592 |
| Počet dílků: | 34 |
| Rozměry krabice (balení): | 30 x 22 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 31,5 x 16,5 x 22,5 cm |
| Materiál: | papír s pěnovým jádrem |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
