CUBICFUN Oboustranné puzzle ve vejci National Geographic: Pterosaur 63 dílků
Kód: 152196
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle v netradičním kovovém obalu ze sběratelské edice DINO EGGs Collection National Geographic od CubicFun. Dvojitá zábava - na jedné straně puzzle ilustrace dinosaura, na druhé straně abstraktní vzor s dinosauřími fosiliemi odolné kovové vajíčko pro bezpečné uložení puzzle vyrobeno z pevného tvrzeného papíru, který se neroztrhne ani nezlomí potištěno netoxickými inkousty na sojové bázi perfektní velikonoční dárek, na párty, k narozeninám nebo k Vánocům Rozměr složeného puzzle cca 18 x 24 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 6944588210441 |
| Počet dílků: | 63 |
| Rozměry krabice (balení): | 16 x 9,5 x 9,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 18 x 24 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
